Хоч Галина Литвин побачила закриту «Смільницю»

SambirWZ
46

Хоч Галина Литвин побачила закриту «Смільницю»

Пригадуєте весну, коли ми дружно опинилися на самоізоляції. Заразом нам закрили і пункт пропуску «Смільниця». Але минав час, інші пункти відкривали, а нашу «Смільницю» забули. 

МИ ВИСТУПАЛИ в газеті на цю тему, мовляв, несправедливо виходить, бо найближчі «Шегині» переповнені людьми і ковіду не бояться, а ми у горах на чистому повітрі і в районі з низькою статистикою захворювань маємо терпіти закритий кордон.

Але тільки тепер з’явилася хоч якась реакція… Закриття пунктів пропуску – не вирішення проблеми поширення коронавірусної інфекції. Але починаючи з 13 березня, польська сторона призупинила роботу міжнародного пункту пропуску через державний кордон «Смільниця – Кросцєнко». Що це означає для мешканців прикордоння, особливо напередодні Різдвяних свят? Люди, які працюють і навчаються за кордоном, будуть змушені довше чекати у чергах на діючих пропускних пунктах, або взагалі втратять можливість повернутися додому. Пам‘ятаємо, що саме з призупинення починалася й сумна історія залізничного пункту пропуску «Хирів – Кросцєнко», а сьогодні колії вже заросли травою. Саме тому ми в «Єврорегіон-Карпати-Україна» вирішили звернутися до обласної ради з проханням поставити питання щодо роботи пунктів пропуску перед столичною владою. Це якраз реакція виконавчого директора «Єврорегіону-Карпати-Україна» Галини Литвин на ситуацію з нашим пунктом пропуску. Вона сподівається, що такі ж звернення приймуть і ради прикордоння.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити