Хоч грошей нема, але оптимізму вистачає

SambirWZ
210

Хоч грошей нема, але оптимізму вистачає

У Львові діє Вища школа публічного лідерства, якою, як ми збагнули, керує наш земляк з Нижанкович, а тепер львів’янин, кандидат наук Олег Паска. Назва промовиста – розшифровувати не варто, але саме вона гуртує і навчає тих, хто, ймовірно, керуватиме нами завтра.

МИНУЛОГО тижня спікером одного з занять була голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька. Нам, звісно ж, цікаво стало, як вона виглядала перед такою публікою, а тому попросили Олега Паску розповісти про враження слухачів:

«Тетяна Іванівна виглядала цікаво та переконливо, розповідала про справи в районі. Слухачі різні – і державні службовці, і викладачі, і студенти, і журналісти, і громадські діячі. Були запитання і дискусії. Перед тим виступав заступник Львівського міського голови – спокійно, толерантно, виважено. За проблематикою відчувалося, що у Львові є кошти… А коли пішли виступи представників менших громад і бідніших, як от Старосамбірщини, то відчувалася енергія і винахідливість, бо мусять майже з нічого зробити щось і шукати кошти, можливості… Це більшість слухачів зауважила і в кулуарах відзначали, що представники сільських громад додають оптимізму.»

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар