Хто перекинув писанки: вітрюган чи хуліган?

SambirWZ
214

Хто перекинув писанки: вітрюган чи хуліган?

Подія насправді неординарна і минулого четверга стала топ-топою соціальних мереж. Біля ратуші хтось повалив великі декоративні писанки. Комунальне підприємство «Об’єднане» доволі нервово відреагувало. Цитуємо:

СВЕРБЛЯЧІ руки чи доморощені сепаратисти порядку? Вкрай непривабливу картину вранці побачили перехожі самбіряни на площі Ринок. На реконструйованій за проектом міського голови Юрія Гамара клумбі – повалені декоративні великодні писанки, виготовлені і встановлені тут для краси та святковості умілими дитячими руками. Поруч вирвані та розкидані зелені насадження туй та ялівцю. Влада міста та працівники СКП «Об’єднане» не один день створювали цю красу. Звісно, це робилось не для ратуші чи на задоволення чиїхось особистих амбіцій. А для мешканців Самбора, його гостей, туристів, яких у ньому завжди було багато і після карантину знову приїжджатимуть, щоб помилуватись затишком древнього міста, красою, створеною руками людини. Однак, на жаль, є інші люди… У них, очевидно, дуже свербіли руки або в душі мали і досі зберігають «сепаратистські» настрої до порядку. Бо, мабуть, їм таки не до вподоби все те, що добре робиться у Самборі. Вже обурюються навіть, що влада з депутатами закупила для СКП два нові механізми – сучасний багатофункціональний автогрейдер та другий для ремонту вулиць за сучасною технологією. Ця техніка дозволила підприємству бути незалежним, бо колись її орендували. Зруйнована клумба створює враження, що в Самборі вже почались місцеві вибори. Варто заспокоїтись. Мешканці міста розумні, самі визначаться. Прикро, що знівечено працю комунальників, які щодня, незважаючи на вірусні, економічні віяння, сумлінно роблять свою справу. «Сепаратистів» порядку шукатиме поліція. Адже в місті встановлені камери відео спостереження».

Звичайно, у нервах і не таке можна було б написати, але сепаратисти чи місцеві вибори тут явно не вписуються. Люди, оцінивши ситуацію, відразу вирішили, що то, певне, вітер перекинув. На вітер можна було б списати, якби не дві обставини – на клумбі були сліди хуліганів, які точно вітер не залишав, і вирвані невеличкі туї – це витвір людських рук. Люди кажуть, що то справді вандали, які матимуть гріх, бо ж перекинули Великодні писанки – Господні символи. Але поки когось наздожене небесна кара, мусять розібратися з цим на землі. Міськрада звернулася до поліції та СБУ з проханням розслідувати злочин і має надію, що негідників таки вирахують. Важко не погодитися з тими, які твердять. що в Самборі достатньо силовиків, а місто посеред ночі залишається незахищеним. І насамкінець. Міський голова Самбора Юрій Гамар розповів нам, що камери стеження уже встановлюють і вони будуть «прострілювати» усю територію площі Ринок.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити