Хто хоче покерувати Старосамбірщиною?

SambirWZ
85

Хто хоче покерувати Старосамбірщиною?

На нового очільника голови РДА чекає «хірургічне втручання» у рідні колективи

Сказати, що пошук нових голів райдержадміністрацій викликає резонанс посеред народу, не можемо. Якось все мляво і дивно. А може тому, що така інституція як районна влада губить свій авторитет? Бо, знаєте, дивна ситуація: ніби влада є, а ніби її й нема. Судіть самі: який вплив може мати очільник на сільського голову, чи фермера, чи навіть вчителя або лікаря… Ото ж бо…

В УКРАЇНІ змінився шеф усіх голів райдержадміністрацій і Володимир Зеленський зняв їх – як і велить закон, але зосталися керувати перші заступники. Логічне запитання: навіщо було тоді зачіпати перших осіб, залишаючи других? Нам розповіли, що тих других минулого тижня губернатор Маркіян Мальський зібрав на першу нараду і з по-між іншого, сказав, що це люди авторитетні у районах, а відтак рекомендував їм «балотуватися» на посади голів РДА. А ще додав, що зміни очільників треба буде ще довго чекати і, радше всього, перші заступники голів РДА ще будуть у ролі святих Миколаїв. От така оперативність.

Хоч і мляво, але пошук голів районів триває і ми з’ясували, хто, станом на сьогодні, йде, а чи має намір йти на вакантні перші місця, зокрема, на Старосамбірщині. Нам назвали першого заступника голови РДА Руслана Пупу, громадського активіста Віталія Вовчика, підприємця Ігоря Жука, службовця Миколу Петрика, депутата райради Романа Батючка, депутата райради Івана Пикуса, підприємця Мар’яна Яворського, заступника мера Старого Самбора Володимира Бущака, депутата Старосамбірської міськради Мар’яна Антошика, підприємця Василя Деркача, працівника РДА Ігоря Бегея. Може ще хтось заявлятиме про себе в електронній системі обрання очільників, але ми не знаємо.

Взагалі, це та ситуація, коли невідомо, кому пощастить більше: чи тим, кого візьмуть, чи тим, яких відкинуть. І справа не у тому, чи мають так багато розуму в голові, аби звалити на свої плечі стільки клопотів, а у тому, що з нового року їм доведеться звільняти з роботи 50 відсотків колективів. Це ж скільки прокльонів та недоспаних ночей треба на себе натягнути… Самі уявіть, як це тнути по живому, коли добре робоче місце у депресивному районі на вагу виживання.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити