Це ж яку силу треба мати, щоб будівельне сміття в контейнер висипати!

SambirWZ
40

Це ж яку силу треба мати, щоб будівельне сміття в контейнер висипати!

Минулого разу ми розповіли вам, що в Самборі якісь шкідники підпалили контейнер зі сміттям, чи може сам загорівся від якогось недопалка, але в СКП «Об’єднане» була нагода вкотре проговорити про негідників. А минулого тижня підприємство повідомило про ще одну давню «болячку» – хтось висипав будівельне сміття у контейнер?

В чому шкода? Та у тому, що ящики не призначені для чогось надто важкого і техніка при навантаженні буде ламатися. На знимці, яку розповсюдили комунальники, видно, що контейнер довелося перекинути, а чоловік у помаранчевій маринарці вишпортував звідти товчену цеглу. Це нелегка робота на чужі руки. Скажемо більше: це ж яку силу мусили мати негідники, аби підняти важкі будівельні відходи і метнути їх у ящик. Натрудилися, мабуть… Та вже якщо хтось лінується викликати на своє обійстя комунальників, які самі вивезуть сміття за окрему оплату, то хоч сипте не в контейнер, а біля нього. І це недобре, але їздить техніка «Об’єднаного» і ковшем вигортає.

Ситуація, про яку ми вам розповіли, зафіксована на майданчику на вулиці Перемишльській. А найчастіше, констатує керівник підприємства Євген Квас, такі «сюрпризи» готують на вулиці Гоголя.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити