Через наших футболістів турнір у Польщі назвали міжнародним

SambirWZ
165

Через наших футболістів турнір у Польщі назвали міжнародним

В польському місті Єдліче відбувся ІІ Міжнародний турнір з футболу на кубок Славоміра Пєшко, гравця збірної Польщі. Зустрілося 8 команд.

У результаті жеребкування, яке проводила бурмістер ґміни Йоланта Урбанік, їх поділили на дві групи, де і визначили перші та другі місця, а потім зіграли дві півфінальні зустрічі – Академія футболу Славоміра Пєшко поступилася іншій польській команді. А наша команда перемогла Krosnienska Akademia Pilkarska Bardomed. У грі за третє місце Krosnienska Akademia Pilkarska Bardomed перемогла команду Академії футболу. У фіналі наші хлопці, програючи 1:0 за 30с. до кінця зустрічі зрівняли рахунок, а в додаткові 5 хв. здобули перемогу.

Команду нагородили поважним кубком як найкращу, медалями та спортивними сумками. Кращим гравцем став Денис Висоцький… Наша команда виступала у складі Артема Дрозда, Віталія Строгуша, Дениса Висоцького, Артема Симіва, Рафаїла Ящишина, Андрія Трача, Віктора Багрія, Олега Юрашка, Тараса Дениса, Ярослава Дениса, Мар’яна Дольника, Андрія Трача.

Поїздка відбулася завдяки співпраці ґміни Єдліче та Самбірської районної ради, завдяки Лановицькому відділу Товариства польської культури (голова Валерій Трач) та РДЮСШ «Сокіл» (директор Михайло Цимбрила). Гравці та їхні батьки висловлюють вдячність голові товариства Валерію Трачу та тренеру-викладачу «Сокола» Назарію Малецькому за те, що вони власним транспортом возили дітей на змагання.

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар