Чесна влада Самбора відбирає у депутатів право розпоряджатися землею?

SambirWZ
227

Чесна влада Самбора відбирає у депутатів право розпоряджатися землею?

Спочатку ми у це не зовсім повірили, бо нині є немало людей, які навязують журналістам ті чи інші теми, аби покритикувати владу, а самі у кущі втікають. Але коли редакції продемонстрували рішення виконкому від 24 грудня минулого року (сайт міськради), то, відверто кажучи, здивувалися, бо ще жодного разу виконком не виділяв нікому землю. За нової влади в самбірській ратуші це стало можливим…     

Мова йде про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності гр. С. Перший пункт гласить:  “Надати дозвіл на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльностірозміщення рекламних експонатів виробів з дерева, каменю, металу приватному підприємцю С. на земельній ділянці площею 0,06 га на вул. Перемишльській (біля магазинуКераміка“) на термін до 24.12.2016р.”. Приватний підприємець має погодити зовнішній вигляд споруди з відділом архітектури і містобудування, укласти з міською радою договір тимчасового користування земельною ділянкою певної площі під малими архітектурними формами при провадженні підприємницької діяльності.

Прискіпливих людей зацікавило: на якій підставі і чому раптом виконком, а не рада, приймає земельне питання? Депутатам не довіряють? Чому виділили виконкомівці, перевищивши свої повноваження, аж 6 арів землі, коли, згідно з нормативами, під тимчасові споруди дають не більше 30 квадратних метрів?

Нам казали, що депутати налаштовані на те, аби підняти цю тему на наступному сесійному засіданні. Якщо піднімуть (бо це теж питання), то ми вам розповімо, чим все закінчилося. Бо ж коли промовчать, то і надалі чиновники будуть так само чинити. До гідності обранців, в одному місці вони не змовчали і, схоже, очільники ратуші побояться виносити на сесію одне з питань. Мова йде про те, що група, ймовірно, наближених до влади, хоче на певній ділянці попровадити комерційне житлове будівництво. Але землю мають намір виділити без аукціону, хоча рішення виключно про аукціони рада приймала ще у 2007 році. Обранців збентежило на нараді в ратуші: чому одні мають йти без аукціону, а лише на конкурсних умоваххто більше наобіцяє, а іншим залишається аукціонхто більше дасть у місцевий бюджетІ невеличке порівняння: одна справасидіти опозиціонерами у сесійній залі у ролі представників громадськості і контролювати, критикувати владу та говорити про те, якою чесною і підконтрольною вона має бути, а зовсім іншавмоститися у владні крісла і самим керувати чесно

У Самборі на рівні пліток зявилася ще одна теманачебто влада (чи наближені до неї) хоче знести приміщення спортивної школи на вулиці Коперника і на тому місці зводити щось сучасне. Чи так станеться, не знаємоофіційної інформації наразі нема, але інформаційна підготовка розпочалася.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар