Чи вважають депутати, що в Самборі настала криза влади?

SambirWZ
196

Опитування «ВЗ»

Чи вважають депутати, що в Самборі настала криза влади?

Роман ПИЦИК, Блок Петра Порошенка: “Криза влади розпочалася в Самборі не сьогодні, а значно раніше, починаючи з обрання головою міста Юрія Гамара, який так і не зміг сформувати надійну керівну команду, а ту, що створив, у принципі розпалася. Все почалося з того, що силоміць мер зібрав свій підконтрольний виконком, представив секретаря, якого депутати зняли з посади. Який бачу вихід? Міський голова повинен подати у відставку…”

Юрій ЛЕШКОВИЧ, “Свобода”: “Криза влади є, але якщо колеги-депутати оберуть на посаду секретаря міської ради нормальну людину, то вона зуміє згуртувати обранців і стати своєрідним місточком у співпраці з мером. Тоді і кризи не буде”.

Юрій ДМИТРИШИН, “Воля”: “Ніякої кризи нема, відбуваються нормальні політичні процеси. Просто в міській раді є певні депутати, які переслідують певні інтереси. Ось і вся криза влади…”

Володимир МУРАЙКО, “Батьківщина”: “Станом на минулий тиждень, ознаки кризи влади проглядаються, але я не вважаю це критичним, бо у будь-якій ситуації треба і можна знайти компроміс. Варто сідати за стіл перемовин, особливо у тих питаннях, у яких мер та депутати наразі не здатні знайти компроміс”.

Степан КУЗЬО, НРУ: “Навіть не знаю, як вам відповісти… Я б не сказав, що те, що відбувається в ратуші, є кризою влади. Це штучно інспіровані ситуації, причому організовані кимось збоку”.

Андрій ЖЕПКО, “Народний Контроль”: “Криза влади настала! Навіть той факт, що на сесію приходять масово представники громад зі своїми проблемами, свідчить про те, що мер не може вирішувати питання у робочому порядку. Люди приходять, дивляться на все це, а ініціатор таких походів, мабуть, хоче показати, якими поганими є депутати. Правильно сказав на сесії заїжджий звідкись юрист, що такого балагану на сесіях він ще ніде не бачив… Маю думку, що міський голова таким затягуванням сесій хоче провалити питання обрання секретаря міськради… Зрештою, якщо мер не може згуртувати депутатів, якщо сам не здатний упоратися з проблемами відвідувачів ратуші, то тоді депутати мають обрати поміж собою найсильнішого і брати відповідальність за місто на себе. Ну, не можемо ми голосувати за якісь “мутні” положення про управління чи відділи з тим, аби потім на посади у них мер “впихав” своїх людей”.

Володимир КУЛЬЧИЦЬКИЙ, КУН: “З моєї точки зору, криза влади дещо затягнулася, але її можна подолати, якщо конструктивно працювати усім: і депутатським фракціям, і керівникам ратуші”.

Олег ФРАНЦУЗ, “Радикальна партія Ляшка”: “А що, не видно, що у нас є криза влади? Треба обирати авторитетного секретаря міськради, формувати депутатську більшість і конструктивно працювати… Ну, це ж не діло, щоб в ратушу ходили гурти людей вирішувати проблеми, які давно можна було зняти…”

Іван ДЕНЬКОВИЧ, “Самопоміч”: “Я б не назвав те, що відбувається, кризою влади… Це більше схоже на те, що деякі депутати творять собі кризу… Треба сідати за круглий і спокійний стіл перемовин, треба, щоб кожен депутат сам собі сказав, навіщо і за чим йшов на вибори. Разом з тим, важливо, щоб кожен з обранців висловив і свої претензії чи побажання до роботи мера, а, порозумівшись, можна плідно працювати далі.”

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар