Чи винні депутати, що секретаря не мають?

SambirWZ
176

Чи винні депутати, що секретаря не мають?

Чи є уже в ратуші заступники – час од часу риторично перепитують небайдужі самбіряни. Нема і, радше всього, найближчим часом не буде. Мер Юрій Гамар може увійти у якусь Книгу рекордів, бо уже тривалий час працює лише з одним заступником Іриною Курлятович і демонструє містові, що можна економити бюджетні кошти і обходитися меншою кількістю чиновників. Хоча, яким би геніальним не був Юрій Петрович, встигнути скрізь – нереально.

Ще місяць-другий – і мине рік, як депутати відправили у відставку секретаря Юрія Дмитришина. Депутатська більшість вирішила делегувати на цю посаду Володимира Мурайка. Прізвище довго висіло на сайті – мабуть, за термінами для ознайомлення побили всі рекорди. А потім зняли зі сайту міськради, оскільки Юрій Дмитришин був поновлений на посаді Дрогобицьким судом. Обранців це образило. Навіть лояльні до мера і то висловлювали невдоволення. Минає час, але Юрій Любомирович не повертається в ратушу. Таке дурнувате відчуття, що раді секретар не потрібний. За словами Володимира Мурайка, який безуспішно балотувався на посаду секретаря, зараз “м’яч на полі” міського голови та Юрія Дмитришна. Чому не вирішуються ці кадрові питання, лише їм відомо. Якщо думають, що новообраний від більшості секретар буде підсиджувати мера чи прийде на заміну у випадку, якщо голові висловлять недовіру, то не думаю. Навпаки, маю відчуття, що депутати уже викреслили з планів бажання щось міняти у керівництві міста. Таке враження, що усім від цього добре. Володимир Мурайко також додав, що після рішення Дрогобицької Феміди минуло вже стільки часу, а виконання рішення суду про поновлення пана Дмитришина не відбулося. Тому, на переконання Володимира Івановича, будь-які звинувачення на адресу депутатів у кризі влади є нетактовні. У майбутньому, якби депутатська більшість знову робила ставку на пана Мурайка, то він сам уже б не погодився… Має рацію – надто “брудна” посада у доволі брудному політичному середовищі.

Окремі депутати так само переймаються кадровою кризою і твердять, що так чи інакше, а треба мера підганяти до виборів секретаря, а потім – і заступників. До слова, не так багато охочих покерувати…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар