Чим дихаємо, що п’ємо і чим нас глушать?

SambirWZ
87

Чим дихаємо, що п’ємо і чим нас глушать?

Ми здогадувалися, що у нас у цих питаннях не все гаразд, але не було офіційних підтверджень. Тепер з’явилися і ми вирішили озвучити кілька цифр задля того, щоб робити з них висновки.

Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України протягом минулого року провів 284 дослідження шуму та 55 досліджень електромагнітного поля. Від руху автотранспорту перевищення рівнів шуму виявлені, зокрема у Самборі: на вул. Шухевича, 45, вул. Шевченка, 20 та вул. І.Франка,15. Робота з контролю за забрудненням атмосферного повітря теж провадилася. Виявляється, у нас в області смердять понад норму кілька об’єктів – на межі санітарно-захисної зони (зони впливу) підприємства агропромислового комплексу ТзОВ “Самбірська птахофабрика, три свинокомплекси ТзОВ “Барком”, розташовані у Золочівському та Самбірському районах.

Тепер про воду. Санітарні лікарі цікавилися і цією проблемою. З’ясувалося, що відхилення виявили у 14 пробах на території Львівщини. За санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками погано, зокрема, у Самборі та Хирові.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар