Чим кричала душа Петра Галушки у Новояворівську?

SambirWZ
186

Чим кричала душа Петра Галушки у Новояворівську?

Наша газета разом з відомим дитячим футбольним тренером Петром Галушкою натішитися не могли тим, що Самбір буде заявлений у чемпіонаті України серед юнаків. Здавалося б, наставник зробив усе, що від нього може залежати. заявив півсотні юних  талантів, які пройшли перші випробування і поставили себе як імовірні переможці. 

І ОСЬ відбулася перша гра, Богу дякувати, недалеко – у Новояворівську.  Вікова група, 2002-2003 р.н. виграла у своїх ровесників з рахунком 3-1, а молодша, 2004-2005 р.н., програла 2-0. Тренер вважає, що це добрий результат бодай тому, що Новояворівськ – цьогорічний чемпіон області. Але справа нині не у результаті, а у зовсім іншому – ставленні до дітей, які їдуть захищати кольори Самбора. Тренери вважали, що у такій важливій справі неодмінно має допомагати місцева влада, яка не раз робила ставку на молодь, а тим паче у спорті. Адже міський голова Юрій Гамар сам «родом з фізкультури». Але вийшло інакше. У поїздку виділили автобус, у якому на одному сидінні вміщалося по 3-4 футболісти. Поміж сидіннями «встановлювали» дерев’яні лавки. Це ж не жарт – веземо півсотні дітей. Тепер уявіть собі, що буде з ногами того футболіста, який, ще не вийшовши на поле, провіз на своїх колінах іншого футболіста. А що буде, коли доведеться подорожувати у Чернівці чи Хмельницький? Це просто знущання над дітьми… Аби одягнути команду, Петру Галушці довелося зичити спортивну форму. Ми мали один комплект на дві команди. Таких дзядів всеукраїнський чемпіонат ще не бачив. Своїх м’ячів не мали, а тому, опустивши голови, для розминки позичили м’ячі у своїх супротивників з Новояворівська. Їхати у таку дорогу без нормального харчування – це злочин, але Самбір їхав. Те, що діти взяли з дому, те і їли. Не кожна сім’я має нині змогу зрихтувати «тормозок» дитині, тому футболісти просто ділилися шматком хліба. Дивився на це Петро Галушка і ледь сльози втримував. Невже у ратуші не знайдеться хоч хтось, хто б змилосердився над юними спортсменами?

В неділю приймаємо у Самборі Нетішин. Гадаємо, прийдуть вітати відкриття чемпіонату поважні владні мужі. А де очі ховатимуть? Якщо цей футбол як майбутнє Самбора містові не потрібен, то, може, нехай так і скажуть?

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар