Чим наші нардепи живуть?

SambirWZ
204

Чим наші нардепи живуть?

Якісь такі цікаві часи пішли, що своїх нардепів тепер нечасто бачимо на окрузі. Зрештою, незважаючи на світову пандемію, наш парламент працює. Аби не втратити зв’язок з обраними, відслідковуємо їхню діяльність по інших джерелах інформації. Зокрема, нині про те, які запити вони зробили і чим найбільше переймалися останнім часом. Ми друкуємо, а ви самі дивіться, чи це те, що нам зараз конче треба…

ТАК ОСЬ, Ярослав Дубневич у запитах переймався питанням протипаводкового захисту Львівщини. Народний депутат цікавився, на якому етапі знаходиться затвердження паспорта бюджетної програми «Реалізація державного інвестиційного проекту «Заходи із забезпечення комплексного протипаводкового захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь у Львівській області» на 2020 рік. Від себе скажемо, що на Самбірщині йде будівництво дамб, потребу в яких ми особливо відчуваємо у час великої води… Ярослав Дубневич просив органи центральної виконавчої влади вжити заходи щодо затвердження паспорта бюджетної програми у найкоротший термін, розглянути можливість перегляду помісячного розподілу фінансування заходів бюджетної програми, зокрема передбачити кошти для необхідної оплати кредиторської заборгованості розміром 3,851,4 тис. грн. та надання авансових платежів підрядникам у розмірі 30 відсотків від вартості договору.

Перед Кабінетом Міністрів України нардеп порушував питання виділення з державного бюджету 15 млн грн субвенції на завершення введення в експлуатацію об’єкту «Добудова терапевтичного комплексу на 50 ліжок до існуючих корпусів Городоцької ЦРЛ».

Тепер про здобутки Андрія Лопушанського. У запитах порушував питання забезпечення безперебійного функціонування телевізійного мовлення у Старосамбірському, Турківському та Сколівському районах. Вимагав у органів влади належної організації дорожнього руху та організації належного транспортного забезпечення Стрия і усунення ризиків аварійності при виїзді громадського транспорту на трасу Київ-Чоп. У запиті до Кабінету Міністрів України обранець просив включити до Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки розширення мереж дислокації гірських рятувальних підрозділів, забезпечення гірських рятувальників сучасною матеріально-технічною базою, проведення інформаційної профілактичної кампанії з дотримання безпеки в горах, створення гарячої лінії для обліку звернень та скарг туристів. Перед Кабінетом міністрів Андрій Лопушанський ставив питання проведення робіт для повноцінного відновлення залізничного сполучення Хирів-Загуж.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити