Читаєш книги? Отримуй премії!

SambirWZ
165

Читаєш книги? Отримуй премії!

Петро Волошанівський – самбірський поет та медик за фахом, колись придумав для юних читачів премії задля того, щоб вони читали твори місцевих митців слова, а потім, зустрівшись, пропагували і себе, і книги…

Отож, центральна районна бібліотека приймала третій   міськрайонний конкурс серед найактивніших читачів. Діти ділилися враженнями та цілком дорослими думками про  твори, аналізували їх та переконували членів журі, чим вони їм сподобалися, запам’яталися та чого вчать.

Особливість конкурсу у тому, що його учасники за основу взяли книжки членів Всеукраїнського  об’єднання “Письменники Бойківщини”, зокрема, поезію Любові Рудавської-Вовк, Петра Волошанівського, повісті “Тінь правди”, “Покара”, “Віхола кохання” Миколи Сенейка, збірку віршів “Небесна вервечка” члена НСПУ Любові Проць, поезію “Я в Сотні у Бога” Нелі Кінзерської, збірку віршів “Панцир безсмертя” покійного самбірського священика о. Степана Рисея. Меценат для переможців встановив премії і в образі Святого Миколая подарував ще й солодощі. Переможцями стали Соломія Курило з Вощанців, Марта Залога з Кульчиць, Сергій Тітов зі Стрілкович.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар