Чому бліді кольори нашого порваного прапора? Бо війти не бачать…

SambirWZ
177

Чому бліді кольори нашого порваного прапора? Бо війти не бачать…

В Рудках на Покрови на тамтешньому Меморіалі слави освячували пам’ятні таблиці двом Героям, які загинули у зоні АТО, – Івану Альберту та Богдану Яценку. Все було напрочуд урочисто, розповів нам голова Самбірської ради Віталій Кімак, але одна деталь зіпсувала настрій.

На меморіалі був жовтоблакитний прапор, який від часу зблід і втратив свої первинні кольори. До того ж, і вітер позбиткувався. Віталій Володимирович каже, що стало соромно за рудківську владу, яка не звернула увагу на таку пікантну деталь.

Коли після того пан Кімак приїхав у село Недільна на Старосамбірщині, де так само відбувалися патріотичні урочистості, то на Народному домі побачив приблизно такого ж вигляду наш прапор. Стільки поважного люду зібралося, вишиванки одягнули, про любов до України розповідали, а такий вигляд стяга псував манорію. От ми собі подумали, що видно місцеві владоможці так звикли до такого вигляду прапорів, що навіть перестали звертати на них увагу – образливо. Радимо війтам, мерам і просто патріотам завтра подивитися на установи, де є прапори, і оцінили їхній стан.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар