Чому Бонк заможніший від Фрея?

SambirWZ
196

Чому Бонк заможніший від Фрея?

Не так давно ми розповіли про статки міського голови Самбора Юрія Гамара, який торік заробив у ратуші трохи більше 315 тисяч гривень. Не заздримо, але то справді забагато у бідному місті. Аби бути об’єктивним і не ділити чиновників на прозорих і непрозорих, нині подаємо на оглядини багатства наших голів райдержадміністрацій. У принципі, нічого нового, але розкажемо.

ДРУЖИНІ очільника Старосамбірщини належить будинок у селі Стара Сіль площею 90 м2 та квартира – 35,7 м2 у Львові. Сам Орест Бонк декларує дві земельні ділянки загальною площею понад 2 га. Автомобілів у родини немає. На посаді голови Старосамбірської РДА Орест Едуардович заробив 214 743 грн. Дружина-медик торік отримала трохи більше ніж 142 тис. гривень у Старосамбірській ЦРЛ та Созанському психоневрологічному інтернаті. Грошових активів немає.

У нерухомості в голови Самбірської РДА Миколи Фрея  є лише майстерня в селі Чернихів площею 287,2 м?. Усе решта належить його дружині. У тому числі й 7 земельних ділянок загальною площею 3 га та два житлові будинки – 65 й 190 м2. Дружина Віра їздить на «Opel Combo», а сам Микола Фрей – вантажівкою ЗІЛ-130. Торік голова РДА заробив 149 717 гривень, а Віра Фрей – трохи більше ніж 23 тис. грн від підприємництва та здачі землі в оренду. Також вона зберігає 100 тис. грн готівкою.

Єдине, чого ми не догнали, то заробітків голів-сусідів. Орест Едуардович взяв майже 215 тисяч гривень зарплати у «білому домі», а Микола Михайлович у такому ж «домі» – лиш 150 тисяч. Правда, несправедливо? Хоча може бути так, що пан Бонк має більший стаж державотворення, а може й “гірська” надбавка йде…

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар