Чому Михайло Ковалів проти води у Рудках?

SambirWZ
141

Чому Михайло Ковалів проти води у Рудках?

Депутат Львівської обласної ради від Львівщини Олег Домчак не втримав своїх почуттів на власній сторінці у соціальних мережах і розповів про такий факт. На черговому засіданні обранці мали дати спеціальний дозвіл на розробку та видобуток води, яка подається у Рудки з Великого Любеня.

Тема води для Рудок – це тема виживання. А проблему владоможці не могли зняти десятиліттями. Нарешті зрушилося – водопостачанням Рудок заопікувався народний депутат України Ярослав Дубневич.

Отож, коли прийшло питання на сесію обласної ради, каже пан Олег, “Свобода” не голосувала. Якщо інші можуть не знати, яка посуха у Рудках, то Михайло Ковалів як мешканець Самбірщини мав би знати. І то не проголосував. Зважаючи на те, що запахло сенсацією, ми перепитали у Михайла Івановича, чому так, і почули у відповідь, що то, мовляв, робить Ярослав Дубневич, який може приватизувати водогін, а вже тоді, коли прийдуть вибори, буде шантажувати мешканців Рудок: не проголосуєте за мене – відключу вам воду. Ми не будемо коментувати слів депутата Михайла Коваліва…

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар