Чому наші нардепи не проголосували за важливий проєкт щодо українських бійців. Усе, виявляється, банально…

SambirWZ
53

Чому наші нардепи не проголосували за важливий проєкт щодо українських бійців. Усе, виявляється, банально…

У день свого народження народний депутат України Андрій Лопушанський несподівано став жертвою, за його словами, системи голосування в Раді. Слухали надважливе питання: узаконити внесення змін щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції. Знаючи ставлення нардепа до проблем добровольців, бійців АТО, волонтерів, навіть не сумнівалися у тому, що він проголосує за цей законопроєкт, але відразу після голосування політично заанґажований люд впав у шок – народний «утримався».

Читачі почали турбувати нашу редакцію, мовляв, треба це негайно «пустити» в газету. І поки ми вислуховували претензії, у відкритих інформаційних джерелах з’явилася заява самого Андрія Лопушанського:  «Сьогодні електронна система «Рада» підготувала для мене вкрай неприємний сюрприз. Я не знаю, чи це випадковість, чи чиясь провокація… Так, під час голосування у Верховній Раді України про прийняття в цілому законопроєкту я проголосував «за», тобто в підтримку законопроєкту, проте система врахувала мій голос як утримався.

Мені дуже боляче, що саме під час розгляду цього законопроєкту система дала збій, адже я вносив правки, які були спрямовані на вдосконалення цього законопроєкту – дозволили спростити процедуру підтвердження учасника, а також скасували судовий збір для воїнів у повному обсязі.

Зважаючи на це, я подав заяву до голови Верховної Ради України про врахування мого голосу «за» в підтримку цього законопроєкту»… Політичні опоненти, радше всього, цій заяві не повірять, але на те вони і опоненти… Курйоз стався і з голосуванням ще одного нашого народного депутата Ярослава Дубневича, який, до слова, так само з перших днів війни допомагав армії і продовжує це робити, але помічники-консультанти пояснили нам курйоз банальною причиною – просто не встиг. Видно, у ту хвилю, будучи зареєстрованим, кудись відлучився.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити