Чому Роман Батючок написав заяву на звільнення

SambirWZ
188

Чому Роман Батючок написав заяву на звільнення

Про ситуацію у педагогічному колективі Міженецької школи ми писали кілька разів. П’ять педагогів-пенсіонерів опинилися, як би це ліпше сказати, поза школою. Були суди, різні точки зору, проте, як наслідок, усіх поновили на посадах. Об’єднаній громаді довелося виплачувати кошти за вимушені прогули.

наприкінці минулого тижня нам зателефонувала представниця поновлених на роботі і розповіла про останні новини. Усі уже мають навантаження робочими годинами, хоча твердять, що голова РДА Орест Бонк дав їм неправдиву відповідь, мовляв, години можуть дати лише з 1 вересня. У навчальному закладі відбулися збори колективу, на яких був голова громади Володимир Брицький. За словами вчителя Лариси Стрихоцької, війт звільнив з посади свого гуманітарного заступника Романа Батючка. Педагоги висловилися за те, щоб на цю посаду прийшов молодий та енергійний педагог Назар Кострицький. Заразом висловили недовіру директорові школи Ірині Лапицькій. Пані Ірина пішла на лікарняне, тому процес звільнення пана Кострицького через його перехід на  нову посаду дещо призупинився, але є виконуючі обов’язки.

У коментарях для “Високого Замку” депутат Старосамбірської районної ради Роман Батючок пояснив, що він пішов з посади за власним бажанням, оскільки не погодився звільняти з посади директорку навчального закладу.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар