Чому ями біля «Січі»? Бо Рівняк на сесії не ходить…

SambirWZ
213

Чому ями біля «Січі»? Бо Рівняк на сесії не ходить…

Минулої суботи, коли дощі вкотре не припинялися, мешканці роздоріжжя вулиць Коновальця та Грушевського у Самборі і далі у бік «Сонати», «упіймали» нашого репортера і попросили зазнимкувати калюжі акурат біля магазину «Січ». Нема нічого простішого, ніж фотографувати калюжі – вони не рухаються уже тривалий час і від того якість фото феноменальна.

З ПРИВОДУ тих традиційних ям у цьому місці сусіди били тривогу не раз, звертаючись у різні служби. Приходили і до міського голови Юрія Гамара. Одного разу почули від нього, мовляв, не будемо це ремонтувати, бо ваш депутат Зіновій Рівняк не приходить на сесії, не голосує за бюджет. Одне слово, опозиціонер… Ми розуміємо, що таким чином міський голова хоче провчити прогульників, які, до речі, уже кілька разів навіть зі сторінок нашої газети пояснювали, чому не відвідують сесій, проте, люди не мають бути заручниками емоцій чи амбіцій свого обранця. На захист скаржників додамо й інше: цим мікрорайоном опікуються і два інші депутати Юрій Лешкович та Роман Павлішак, які на сесії ходять чемно. Тому, прошу ратушного панства, не робіть цю дорогу для Рівняка, а зробіть для Лешковича, Павлішака і виборців, які потерпають від бездоріжжя. Скаржники розповіли нам про те, що ще у 2019-му році заклали в бюджеті гроші на ремонт кінцівки Грушевського, а відтак Сонячної. Той рік минув ще півроку тому, а обіцяного нема…

Виборці вичитали в нашій газеті, що СКП «Об’єднане» уже придбало свій новенький грейдер, і просять наразі якщо не асфальту, бодай старого, здертого в іншому місці, випробувати у них бодай грейдер. Ми підтримуємо! Водночас нам нагадали і інші наші публікації, в яких писали про капітальний ремонт усієї вулиці Коновальця. Ми пам’ятаємо ці обіцянки і нам розповідали, що як тільки з’явиться нормальна для дорожних робіт погода і будуть результати тендеру, майстри працюватимуть.

Недавно мали розмову з керівником «Об’єднаного» Євгеном Квасом і серед іншого запитали: де наш знаменитий патчер? Це така собі машина, яка «плює» відсівом і смолою у наші ями. У всякому випадку, ми цього дива техніка останнім часом на вулицях Самбора не помічали. Євген Володимирович «звинуватив» у всьому плаксиву погоду, мовляв, як тільки у дощ виїдемо на ремонти, одразу знайдуться кіноматографи, які знімуть і викладуть у соціальні мережі… Може й так – ми уже маємо ситуацію, коли майстри розсували теплим асфальтом калюжі десь поблизу Чукви. Сюжет у соціальних мережах набув популярності, як і знайшлися коментувальники: о, Боже, що то ся робить на дорогах! Виглядало справді паскудно, але то є вічна проблема. Виконавці робіт замовляють машину асфальту, поки його привезли, пішов дощ – це від нас не залежить. Що накаже робити майстрам? Залишати теплий асфальт в кузові, аби там застиг навічно, чи висипати? Аби врятувати кузов, доводиться сипати. Чи у вас є інші варіанти?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити