Чотири хати споюють два села

SambirWZ
161

Чотири хати споюють два села

Група жінок з Катино та Лопушниці довірила нам свою таємницю. Щоправда, відвідувачки себе не називали, а ми й не просили, бо справа делікатна – «нас можуть спалити, або убити».

Біда у тому, що у цих селах процвітає самогоноваріння. Причому, не для власного споживання, а на продаж. Молодь спивається і б’ється. До ручки доходить… Матері бояться, що їхніх синів очікує гірка доленька. І ми батьків розуміємо, хоча не збагнемо, що мають журналісти до самогоноваріння. І далеко не факт, що коли закриються діючі точки з продажу алкоголю, то сини перестануть пити – ринок, як відомо, прогалин не терпить і обов’язково знайдеться щось інакше.

Але й відмовити жіночкам у помочі ми не маємо права. На всяк випадок, нам назвали прізвища власниць самопальних ґуралень (причому, гонять трунок якраз жінки). Маємо надію: якщо сільський голова або дільничний поліцейський захочуть навести лад, то нехай зголосяться. Хоча наші відвідувачки сказали, що зверталися уже в поліцію, але толку ніякого. Видно, твердять вони, поліція їх «дахує». Будемо вважати, що це крик душі згорьованих матерів.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар