Чуквівське диво – засохлі лілії цвітуть

SambirWZ
246

Чуквівське диво – засохлі лілії цвітуть

Про цеВисокий Замокписав одним із перших. Завітав якось до редакції священик з Чукви о. Василь Бухній і розповів про справжнє диво. Відверто сказати, і вірилося, і не вірилося, але факт залишається фактом.

Потім отець ще кілька разів навідувався, розповідав про те, що сухі квіти і далі цвітуть. Більше того, у церкві трапляються дива, які важко пояснити, але знову ж таки, факт… Днями ми зустріли в Інтернеті свіжу оповідку про Чуквівське чудо і вирішили поділитися з вами свіжими новинами.

Привіз у церкву з Почаєва три іконки Богоматері Іверської. Перед Зеленими святами одна з них почала мироточити. Чудо спостерігали тиждень, потім на день висохла і далі мироточила. Біля неї поставили лілії у вази. Коли воду прибрали, а квіти зісохли, почали спостерігати, що з сухих пагонів відростають зелені і зявляються нові свіжі бутони“, – розказує настоятель храму Пресвятої Богородиці в Чукві отець Василь Бухній.

Сухі квіти розпускалися від 14 серпня до 14 жовтня. Зеленіли і цвіли. Потім знову зівяли. Цього року біля Іверської ікони також поставили букет білих лілій і чудо відновилося. “Стебло таке сухе, що аж шарудить в руках і ламається, а квіти цвітуть. Більше того, на сухому пагоні зявилося з десяток свіжих бутонів. Одну таку галузку подарував Філарету в Київ. Бо інакше як чудом це не назвеш. Щодня відправляємо коло ікони акафісти“, – додає священик.

Настоятель каже, що в церкві були і інші чуда. Зокрема, проявилася біснувата жінка. Коли у храмі виставили ікону Іверської Матері Божої, вона кричала дикими голосами. “А потім ще й заревла, коли я їй сказав, що у нашій церкві зявилося дивне світло над ранами Христа на Плащаниці і Плащаниці Богородиці. Цю жінку скерував на очищення духа. А ще одна парафіянка оздоровилася. У неї була зламана рука. Пальці дуже опухали, були страшні болі. Приклалася до ікони Іверської, помолилася. Вийшла з церкви і вже за кілька хвилин дзвонить, що біль минув, набряк сплас, може рухати пальцями”, – розповів отець.

Завдячують життям Іверській іконі і двоє вояків АТО із Чукви. Перш, ніж поїхати на Схід, священик благословив їх образом і подарував освячені медальйони.

Одному куля простромила бронежилет, але дивом потрапила в медальйон і він відбувся подряпиною. А інший земляк був в Іловайському котлі. Каже, БТР розірвалоГрадами“. Хлопцям поруч відірвало кому руку, кому ногу. Одному рознесло півчерепа, а на хлопчині, якого священик благословив іконою, згорів лише одяг, хоча на тілі не було ні опіків, ні подряпин.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар