Шахрайський Інтернет

SambirWZ
187

Шахрайський Інтернет

До самбірських поліцейських звернувся військовослужбовець, який через мережу Інтернет хотів винайняти собі житло, оскільки та квартира, яку винаймав раніше, стала занадто дорогою.

Чоловік знайшов оголошення про оренду квартири за доступною для нього ціною на сайті OLX, зателефонував на вказаний номер та домовився про зустріч у центрі міста, проте власника оголошення не було. Через деякий час йому зателефонував власник та повідомив, що у нього виникли проблеми на кордоні і попросив поповнити рахунок. Таких дзвінків було декілька. Чоловік поповнював рахунок трьома платежами на різні номери. Ця сума мала бути завдатком за перший місяць орендованої квартири. Однак на зустріч власник оголошення так і не прийшов, а його телефон потрапив у недосяжність.

Ще одна неприємна ситуація трапилася з військовослужбовцем, який хотів придбати телевізор та комп’ютер по Інтернету. Чоловік знайшов оголошення на сайті OLX за досить доступною ціною, зателефонував власнику та домовився про покупку. Однак потрібно було перекинути половину суми через банківський термінал, на що покупець погодився. Після переводу грошей телефон у продавця замовк, оголошення видалили з сайту і товар не доставлений до замовника.

 

Юлія БУРА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар