Школи все ж відкриють!

SambirWZ
222

Школи все ж відкриють!

З першого вересня нас чекала повна дурня з початком нового навчального року. ЗМІ в один голос говорили про те, що заклади освіти не відкриються, бо коронавірус. В шоці були і батьки, і педагоги, особливо вчителі перших класів, коли казати, як навчити дітей писати-читати на відстані? Більш радикальні твердили, що то пішов процес дебілізації молоді. Кілька тижнів тому, коли ми провадили таке собі обговорення теми, то чули, що діти, які добре вчилися в стінах школи, науку не припиняли, але послабили. А ті, які нехтували книжкою, ще більше розлінувалися. Минулого тижня з’явилося більш-менш оптимістичне повідомлення від головного санітарного медика України: діти 1 вересня підуть до школи! 

1 вересня українські школярі підуть до школи, але, можливо, доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах. Віктор Ляшко заявив, що проговорюємо з новим в.о. міністра освіти, як це буде виглядати. Є декілька варіантів. Можливо, доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах. Розглядаємо варіанти, що, наприклад, математика буде в класі, а історія – дистанційно. Можливий варіант розведення дітей по змінах. Спрогнозувати епідситуацію на вересень майже неможливо. Готуємось і до найгірших сценаріїв, до дистанційної освіти, до проміжних варіантів і до повністю повернення дітей до школи,  повідомив головний санітарний лікар України.

Понеділкова новина з позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Ухвалили рішення частково послабити карантинні обмеження в області. Зокрема, дозволили роботу дитячих садочків.

Діана ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити