Школи стануть сильнішими і світлішими

SambirWZ
45

Школи стануть сильнішими і світлішими

У Старосамбірській СШ №1 імені Героя України Богдана Сольчаника за підтримки молодих тренерів відкрили новий спортивний зал для важких видів спорту та рукоборства.

Про це, зокрема, повідомив голова РДА Петро Назар, вважаючи, що наша молодь повинні займатися спортом, ставати сильною. Саме тому певні сили та ресурси Старосамбірська райдержадміністрація вклала у створення спортивного залу. Зокрема, облаштували каналізацію, провели гарячу та холодну воду, встановили нові душові кабіни та унітази, вставили нові вікна та двері, освітлення, закупили спортивне обладнання. А вже під час відкриття нагородили Мирона Мигу – срібного призера України з рукоборства грамотою голови РДА.

І про ще одну приємну новину повідомив Петро Назар. У школу села Топільниця закупили та уже частково встановили нове освітлення. Планують разом з дирекцією школи найближчим часом замінити на нове та економне освітлення всю школу світлодіодними лампами. Закупили їх із запасом… Ідея освітити школу по-новому виникла тоді, коли в закладі відремонтували спортзал, а директор вирішив на цьому не зупинятися…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити