«Шпилька» у польські машинки

SambirWZ
259

«Шпилька» у польські машинки

Мусимо віддати належне керівнику самбірських надзвичайників Олегу Хім’яку, який примножує матеріально-технічну базу для своїх працівників.

ЯКЩО попередні начальники (уже вибачайте за відвертість) більше нарікали на нестачу всього на світі, то Олег Михайлович знаходить мотиви збагачувати колектив. Недавно разом з очільником Самбірщини Віталієм Кімаком гостював у гміні Ясло, з якою давно товаришуємо. Так ось, польські партнери спрезентували нам дві пожежні машини, які успішно переїхали через кордон. До слова, це не перший презент від польських друзів. Коли інформація про подію з’явилася у соціальних мережах, то хтось із коментаторів сказав: от дали нам те, що у них уже відпрацювало, і ми тішимося чужим залізяччям. От що у нас за характер такий – дали, бо не маємо за що своє придбати, то й дякувати треба, ач ні – “шпильку” вставляють. Та ці машини ще добре збережені і нам послужать вірою і правдою. Зрештою, хотів би тому пану відповісти, що ніхто не робить трагедії з того, що дві треті українців, якщо не більше, ходять у вживаному європейському одязі, чи не так?

Віталій Кімак повідомив редакції, що одна машина поїде у Містковичі Бабинської громади, де є добровільна пожежна дружина, а інша потрапить тій сільській громаді. яка щойно створить свою рятувальну бригаду. Здається, задекларував намір голова Волебаранецької громади Григорій Чухрай.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар