Шукай вітра у нафтовому полі

SambirWZ
247

Шукай вітра у нафтовому полі

Судячи з кількості повідомлень про те, скільки самовільних врізок знайшли у продуктонафтопроводі за останній час на території Старосамбірського та Самбірського районів, ця труба уже має бути схожою до решета.

Ми уже не раз писали, що новини про крадіїв є, а новин про те, як їх покарали, нема – видно, чітко відлагоджена система безкарності, у якій хтось щиро зацікавлений. Тому нам не залишається нічого іншого, як “підгодовувати” читача продуктом з меню давньої якості. Тобто, розповідати про чергові врізки…

У полі біля Чайкович виявили несанкціоновану врізку в нафтопродуктопровід і за даним фактом відкрили кримінальне провадження, інформує ГУ Національної поліції у Львівській області. На глибині майже метр була прикріплена труба діаметром 530 міліметрів, на якій знаходились два приварені патрубки діаметром 25 міліметрів з приєднаними до них двома відводами з гумових шлангів довжиною 20 та 25 см. Технологія давня… Працівники поліції тепер мають з’ясувати, хто їздив до тих шлангів нафту смоктати… Щоправда, як вони це зроблять після прилюдних повідомлень, поняття не маємо.

Буквально через два дні після того неподалік Гордині – та сама історія з несанкціонованим відтоком солярки – знайшли кран та пластмасову трубу. І знову те саме оптимістичне запевнення – встановлюють осіб, причетних, до злочину.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар