Шість корналовицьких псів харчуються сусідською птицею?

SambirWZ
216

Шість корналовицьких псів харчуються сусідською птицею?

У селі на Львівщині розгорівся скандал через зграю псів, які їдять домашню птицю. Ви уявляєте, ця корналовицька тема вийшла на рівень України посередництвом ТСН.

Кажуть, шестеро псів, які живуть на одному з подвір’їв, знищили до півсотні домашньої птиці – курей, качок та індиків. Місцевий мешканець Омелян Янушевич каже, що тепер змушений пильнувати птицю, коли та пасеться. Чоловік розповідає: конвоювати качок почав тому, що протягом літа пси пані Оксани з’їли з десяток його курей. Один з нападів бачив сам і навіть власниці собак встиг показати. Але 74-річна бабуся запевняє, що усе це наклеп і її собаки у пташиних смертях не винні: «Мені собаки дорогі, дорогоцінні. Вони стережуть мою хату. Їхніх курей вони не їдять. Собаки по селу не ходять. По чужих дворах не ходять. Вони сидять біля свого двору, пильнують мене», – каже Оксана Пецкович.

Запевняє, що годує псів тим, що і сама їсть. Сьогодні, наприклад, налила їм до мисок молока, бо тримає корову. Більше їм нині нічого не дістанеться – холодильник порожній. Через те, що пенсії бабусі на всіх не вистачає, собаки вимушено стали вегетаріанцями.

Однак у селі впевнені, що пси самостійно доповнюють свій раціон їхнею птицею. І тому не раз просили жінку прив’язувати собак. Але оскільки Оксана Пецкович до їхніх слів не дослухалася, люди звернулися до правоохоронців. “У липні ми притягнули її до адмінвідповідальності за статтею «Правила утримання собак та котів». Далі жителі звернулися з письмовою заявою в прокуратуру, яка цю заяву скерувала в поліцію, і вже поліція звернулася до суду», – розповів староста Корналович Петро Струс. Суд постановив: собак вилучити! От-от їх мають забрати до притулку, однак бабуся запевняє, що не віддасть, адже вони найдорожче, що у неї лишилося.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар