Ще одна смерть в Бачині

SambirWZ
200

Ще одна смерть в Бачині

Схоже, мешканці Бачини уже втомилися рахувати кількість аварій, що трапилася біля села. Недільна подія вкотре прикро вразила. 25-річний мешканець Самбора перекинувся на автомобілі, повідомляє ОДА. 

ЦЕ ТРАПИЛОСЯ близько 23.45. Водій, керуючи автомобілем марки «Вольксваген Гольф», рухаючись у напрямку Старого Самбора дорогою, яка не освітлюється в нічну пору, не впорався з дорогою і перекинувся. Водій загинув на місці пригоди, а пасажир, 1995 року народження, шпиталізований.

…Як кажуть місцеві аналітики, коронавірус, вирубка лісів та аварії в Бачині – це вічні теми.

Чергова аварія в Бачині нас вразила до глибини душі – помирають або калічаться молоді люди… Тому потурбували Торчиновицького війта Зіновія Припіна. Його віддавна хвилює ця тема, а особливо загострилася після того, як траса зі Самбора до Старого Самбора стала гладенькою, а водії випробовують свої автівки на швидкість. Насправді, поворот біля Бачинської гори небезпечний і у його «пастку» потрапляють навіть ті водії, які знають про викрутаси. Цей відтинок уже освітлили для ночі, встановлюють камери відеостеження, але поруч з тим, твердить сільський голова, будуть звертатися у Службу автомобільних доріг, аби фахівці визначилися з тим, що ще можна зробити задля профілактики.

Трохи статистики. За минулий місяць на Львівщині сталося 557 дорожніх пригод, в яких загинуло 17 осіб і травмованими зосталося 119. Це гірше, ніж зведення з фронту.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити