Що за село без старости?

SambirWZ
199

Що за село без старости?

Життя у об’єднаних громадах Самбірщини продовжується. Треба сказати, що “професором” у всіх тих новаціях, які звалилися нам на голови, залишається Новокалинівський мер Богдан Юзвяк.

Схоже, він одним із перших на наших теренах “в’їхав” у тему і навіть вчив львівських реформаторів, як воно має бути. Богдан Юзвяк зробив наступний крок – у селах, які географічно опинилися під Новим Калиновом, відбулися вибори сільських старост. Це намісники пана Юзвяка у селах, і за свою працю будуть отримувати зарплату і стануть найближчими до народу.

Отож, у результаті волевиявлення старостою Корналович став Петро Струс, за якого свої голоси віддали майже 44 відсотки виборців. Старостою Гордині обрали Марію Возняк – більше 70 відсотків виборців, а села Велика Білина (Мала Білина, Велика Хвороща)  обрали  Мирослава Білинського-Тарасовича, який переміг з результатом майже 68 відсотків. Більше старост у чи не найбільшій громаді не потребують. Усі новообрані є членами виконкому Новокалинівської громади і матимуть чітко визначене коло обов’язків. Усі обранці йшли самовисуванням. На три посади претендувало 10 осіб. Конкурс загалом невеликий. Середня явка виборців на дільниці склала 65,5 відсотка.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар