Що знайшли у кабінеті Михайла Гички?

SambirWZ
166

Що знайшли у кабінеті Михайла Гички?

Свіжа сенсація: на робочому місці депутата обласної ради від Старосамбірщини, головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички провели обшуки та вилучили деякі документи – так стандартно та лякаюче називається ця слідча дія, яка, проте, не тягне за собою жодних звинувачень. Хоча, наш нарід не був сам би сам собою, якби до банальної події не додав розмаїтих пікантностей.

Хтось, коментуючи подію, згадує далеких родичів Михайла Михайловича, зокрема свата та народного депутата Ярослава Дубневича. Таке враження, що сватам треба розлучитися, аби тільки тінь один на одного не кидали. Інші коментувальники, не дочитавшись до істини, уже встигли виставити підозри Михайлу Михайловичу. І додали трохи політики, бо як без неї?

Працівники Нацполіції вилучили документи за останні два роки, що стосуються закупівлі обладнання для гемодіалізу. Сам Михайло Гичка офіційно прокоментував ситуацію так: «Ніяких грошей не вилучили, забрали лише документи про проведення закупівлі обладнання для гемодіалізу. Я запитав правоохоронців, на якій підставі вони проводять обшуки? Мені пояснили, що це відбувається по усій Україні в рамках розслідування і наша лікарня також має пройти перевірку. Львівська область закуповує препарати за найнижчими в Україні цінами. Нашу лікарню на предмет цього уже кілька разів перевіряли і жодних порушень не знайшли. Обшуки проводять через загальноукраїнське розслідування при проведенні закупівель медичних препаратів на лікування ниркової недостатності методом гемодіалізу»… У суботу вранці ми зателефонували Михайлові Гичці і він розповів, що такі ж слідчі дії уже відбулися у багатьох обласних центрах України, а справа викликна тим, що у Міністерстві охорони здоров’я запідозрили, начебто невстановлені особи з порушеннями провадили державні закупівлі… Загалом, настрій у пана Гички був добрий, який погіршувався лише спогадами про те, що хтось навмисне спотворював інформацію.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар