Що напрацювали безкоштовні юристи

SambirWZ
152

Що напрацювали безкоштовні юристи

У часі, коли на наших теренах створювали місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, деякі скептики твердили, мовляв, знову наберуть чиновників-юристів, від яких не буде толку, а тільки сидітимуть на державних коштах.

Ну, ніхто нікому не заборонив кепкувати, але насправді, служба здобуває щоразу більше авторитету серед незаможних, воїнів АТО, інших пільгових категорій.

Як розповів керівник центру Микола Шийко, у Самбірському, Рудківському та Старосамбірському відділеннях з початку року отримало консультації та роз’яснення близько двохсот осіб,  розглянули три десятки письмових звернень, видали півтори  сотні доручень.  Працівники центру, захищаючи інтереси відповідної категорії людей, брали участь у виїзних прийомах громадян, у нарадах з соціальних питань, пасажироперевезень, у центрі зайнятості, у нарадах з участю військових комісарів, у вирішенні земельних, комунальних проблем, у трудових спорах. А недавно у Самборі провели “День учасника АТО”. На зустріч зі своїми проблемами прийшли 11 бійців чи члени їхніх родин.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар