Що робити «власникам» квартир на «військовому містечку»

SambirWZ
38

Що робити «власникам» квартир на «військовому містечку»

Знаєте, так дивно у нашому житті стається, що люди, приватизувавши свої квартири, уявили себе власниками. Але, повірте, тільки власниками квадратних метрів. А в загальному будинку проблеми, хоч і спільні, але начебто нічийні.

ЛЮДИ скаржаться, що квартплату платять, але цього явно недостатньо комунальним службам для того, аби утримувати в цілісності свої поверхівки. Саме тому держава придумала об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. У великих містах новинка, здається, прижилася, а от у малих?

Днями голова Старосамбірської райради Тетяна Терлецька розповіла нам про те, що мала зустріч з мешканцями одного з найгірших будинків у старосамбірському військовому містечку на їхнє прохання. Люди хочуть створення окремого об’єднання. І цю ідею, каже Тетяна Іванівна, будуть підтримувати. Але не факт, що створенням одного товариства вирішиться проблема загального утримання житлових будинків. Тому наразі варто створити одне таке об’єднання, а уже згодом, якщо будинки самі себе не забезпечуватимуть, то створити щось на зразок об’єднання таких будинків в одне «товариство», бо окремо взятий сам не утримає. Це дуже цікаві питання і пані Терлецька готова підтримати будь-які ініціативи мешканців «військового містечка» виключно заради того, щоб вони самі собі давали раду, а влада допомагала, наприклад, тим, що буде влаштовувати конкурси мікропроєктів задля співфінансування. У принципі, проблеми складні, але не на стільки, щоб їх не можна було вирішувати спільно з мешканцями багатоповерхівок, каже пані Терлецька…

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити