Що Старосамбірщина губернатору показала?

SambirWZ
14

Що Старосамбірщина губернатору показала?

Коли на терени приїжджає губернатор Олег Синютка, нам здалося, керівники районів показують йому щось із виробництва. Кілька місяців тому був у Воютичах, того разу приїхав у Тершів – оглянув деревообробне підприємство та хід реконструкції центрального водопроводу у райцентрі.

Сам Олег Михайлович зіз-нався, що коли про виробництво йому доповідають у його кабінеті – це одне враження, коли сам побачить та поспілкується з народом – зовсім інше сприйняття. Говорили про забезпечення підприємства деревиною, яка є на території району, проте її вкрай важко придбати, бесідували про складність конкурувати із потужними підприємствами, про високу вартість деревообробного обладнання та відсутність фінансових програм для підтримки малого та середнього бізнесу. Львівський пан укотре наголосив на тому, що кругляк повинен перероблятися на Львівщині. А тому невдовзі відбудеться зустріч голови ЛОДА з представниками Асоціації деревообробників Львівщини і говоритимуть про забезпечення деревиною невеликих лісопереробних підприємств області…

Олег Синютка поспілкувався із керівниками району на тему можливості продовження співфінансування з обласного бюджету другого етапу реконструкції центрального водопроводу у Старому Самборі. Нагадаємо, міська рада у 2015 році реалізувала проект “Модернізація центрального водопроводу за європейськими стандартами в м. Старий Самбір – економічний прорив у тарифній політиці у сфері централізованого водопостачання”. Роботи з реконструкції проводилися з жовтня до грудня 2015 року. Результатом реалізації проекту стала система якісного водопостачання у місті. Зазначимо, що на його фінансування залучили 410 484 грн з місцевого бюджету та 1 550 868 грн – з державного фонду регіонального розвитку.

 

Роман ПОГОНИЧ

Вас це може зацікавити

Залишити комментар