Щось таки та робиться…

SambirWZ
91

Щось таки та робиться…

Часи начебто складні, але не на стільки, аби скласти руки… Інколи з наших сіл та міст приходять і радісні новини… Різні проєкти, під які держава дає свої гроші, працюють. Ми зібрали повідомлення від влади двох минулих тижнів.

12 НОВИХ дитячих майданчиків спорудили в населених пунктах Самбірщини у рамках Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевого розвитку. Реалізація відбулася на умовах співфінансування: гроші виділили з обласного, місцевого бюджетів, коштів спонсорів, долучились фінансово ще й жителі громад.Влада вважає, що дитячий майданчик – місце усмішок, розваг та чудова можливість знайти нових друзів.

У Воютицькій школі з нового навчального року фізкультурою займатимуться вже у новому просторому спортзалі. А щоб спортивні заохочення не зникали навіть під час канікул, біля школи облаштовують сучасний спортмайданчик зі штучним покриттям. 

Є ситуації на наших теренах, коли доводиться закривати школи, а от у Викотах храм науки стає затісним, а тому влада організувала добудову закладу. Тут буде і новий спортзал, і більше класів, і нове опалення. 

Грандіозний проєкт наших днів – ремонт дороги у бік Черхави та Лукавиці. Роботи завершили. Владоможці нагадують, що раніше відремонтували ще один відрізок в цьому напрямку від Нагірного до Вільшаника. 

Продовжують роботи з вирівнювання футбольного газону «Арена-Сприня». Там уже є своя спортивна база на території відпочинкового табору, але ще один стадіон у селі не завадить…

У Дублянах завжди була школа, але «розкидана» по селищу. Мрію мати свій єдиний сучасний навчальний заклад плекали ще ті, хто нині уже внуків має… Протягом десятиліть було багато обіцянок, але лиш тепер зрушилося. Депутат обласної ради Олег Домчак розповів, що уже вирівнюють ділянку під будівельні роботи. Невдовзі освячення капсули під новобудову. 

У Старосамбірській районній раді радісно побачили новенькі блискучі шибки, у які буде посміхатися сонечко, на школі села Тисовиця.

На стадії завершення проєкт «Капітальний ремонт (заміна віконних і дверних блоків)» –  один з переможців конкурсу проєктів місцевого розвитку, що проводить Львівська обласна рада на умовах співфінансування.

Ще один навчальний заклад Старосамбірщини оновленим і комфортним прийматиме учнів цьогоріч – тривають роботи із капітального ремонту санвузлів в опорному загальноосвітньому навчальному закладі – Старосамбірській СШ №1 імені Героя України Богдана Сольчаника. В рамках проєкту – заміна дверей на металопластикові в санвузлах, підлоги, встановлення водонагрівача, облаштують дві душові кабіни для спортзалу.

Перевтілюється завдяки участі в конкурсі проєктів місцевого розвитку і село Спас. Розпочали роботи із прокладання тротуарів. На стадії завершення капітальний ремонт могили борцям за волю України на вул. Л. Українки. Цей проєкт громада села визнала одним з найпріоритетніших, оскільки могила, окрім місця пам’яті, фактично є першим об’єктом, який зустрічає гостей, а, отже, формує перше враження про село та його мешканців.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити