Що Цепенді «наболіло»

SambirWZ
152

Що Цепенді «наболіло»

За рівнем активності на сесії Старосамбірської районної ради депутат Микола Цепенда одного разу взяв першість. Принаймні, у «розминці». Теми, які він підняв, вартують уваги.

Зокрема, ще раз нагадав очільникам району про необхідність впровадження цифрового телебачення з 32 каналами. Щоб колеги ліпше зорієнтувалися, нагадав соціальну рекламу: поки внук читає інструкцію, бабуня уже підключила телевізор – цифра!

це питання він уже одного разу ініціював, але, видно, нічого вперед не просунулося і Микола Володимирович вирішив нагадати. Наступний «біль» пана Цепенди – зупинка поїзда Київ-Солотвино у Старому Самборі. Тема не нова, але звернутися до залізничних начальників можна. Хоча сумніваємося, що дефіцитний потяг зможе зупинятися і у Самборі, і Старому Самборі, і у Турці… А тепер тема значно серйозніша, ніж поїзд і цифрове телебачення. Пан депутат дослідив, що у зв’язку з підняттям зарплат до рівня мінімальних зникли «гірські надбавки», мовляв, ті надбавки за важкі умови життя у мінімалку уже увійшли. Треба, на думку Миколи Володимировича, повертати горянам справедливість, що її держава відібрала. Влада почула, ймовірно, напише листа до Гройсмана… За січень, як з’ясував пан Цепенда, газовики з запізненням виставили квитанції на оплату за блакитне паливо – просив розібратися у ситуації, що може повторюватися, а під кінець згадав свою давню тему – ремонт дороги від Старого Самбора до «Смільниці». Його цікавило не стільки те, чому відтинок не зроблений, а що буде далі? Далі будуть знову ремонтувати…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар