Юним митцям аплодує філармонія

SambirWZ
190

Юним митцям аплодує філармонія

Мій сусід, директор Самбірської музичної школи Ігор Янів, ніколи о пів восьмої ранку на роботу не їде, а тут раптом… Підвіз мене до центру, а заразом я виконав гарну місію – провів у таку рань, побажавши перемоги, юних та дорослих духовиків музшколи, які їхали у Львів на обласний огляд-конкурс дитячих духових оркестрів, який проходив у престижній Львівській філармонії.

Усі вмостилися у комфортабельний автобус, який надав керівник АТП-14608 Іван Романяк на прохання мера міста Юрія Гамара. У групі підтримки наших митців була керівник відділу культури Оксана Фарович.

Видно, маю легку руку, бо після моїх побажань самбіряни повернулися додому з дипломом третього ступеня. Директор Ігор Янів не для преси розповів, що змагатися у майстерності зі знаними львівськими колективами доволі непросто, але Самбір, приїхавши з периферії, зумів зайняти третю сходинку серед 11 інших колективів. Виконували два складні твори, а авторитетне журі, зібране із розмаїтих заслужених митців, не могло не віддати нам належне. Огляду у Львові передувала переконлива перемога нашої музичної школи у Стрию, де серед дев’яти сусідніх районів ми стали першими – тому і була на нашому шляху філармонія. Аби ще раз підкреслити нашу значущість, скажемо, що на Львівщині близько сотні музичних шкіл, а ми одні з найліпших. Нині тут вчать музичну грамоту 429 дітей і це теж цифра поважна… До слова, у закладі розпочався набір початківців, готових освоювати розмаїті музичні інструменти. Зголошуйтеся.

Розповідати про концерт і не назвати артистів – значить не сказати нічого. Отож, славу містові принесли Андрій Мацук, Роман Совінський, Анастасія Слута, Ростислав Маморський, Микола Мисак, Тарас Демський, Адам Петрушка, Олег Яжик, Дмитро Мельник, Андрій Островський, Сергій Макар, Василь Баранецький, Назарій Терещук, Ростислав Костяк, Назарій Теплий, Михайло Левчак, Анастасія Сухотська, Назарій Сухотський, Софія Падко, Каміль Зембович, Ярослав Васьків, Маркіян Сілецький. Готували юних митців Роман Краснюк (художній керівник), Мирослав Гавран, Ігор Федоренко, Богдан Гуйдаш, Казимир Гусар, Юрій Кіт, Іван Білас.

А у суботу вихованці музичної школи дали концерт для своїх батьків та викладачів. То був традиційний огляд того, чого навчилися за увесь навчальний рік.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар