Юні Садковичі ще до освячення випробували свій дитячий майданчик

SambirWZ
73

Юні Садковичі ще до освячення випробували свій дитячий майданчик

Звичайно, було б ліпше освячувати заводи-фабрики, але наразі є те, що є – дитячі ігрові майданчики. Проте, як підмітив одного разу на сторінках нашої газети голова Самбірської райради Віталій Кімак, нині нема кому працювати на тих робочих місцях, які уже є, тому доводиться відроджувати села з дитячих майданчиків, садочків, початкових шкіл. Якщо батьки бачитимуть увагу та повагу до себе з боку влади, то може й діти будуть народжуватися, а у майбутньому не поїдуть на заробітки за кордон…

А ТЕПЕР про майданчик у Садковичах. Його відкрили у центрі села біля Народного дому. У неділю разом з головою РДА Миколою Фреєм,депутатами обласної ради Олег Домчаком, Володимиром Кужидломприбули на урочисте відкриття. Надворі стужа пізньої осені, а дітвори – мало що… Трохи сумно стало, бо начебто дорослі самі собі майданчик відкривали, але ясність внесла продавчиня магазину по сусідству. Там, каже, ще до освячення стільки дітей щодня бавиться, що радості нема меж, адже село, у якому є багато малечі, має перспективу. Олег Домчак, Володимир Кужидло говорили про те, що майданчик за майданчиком, крок за кроком пробують вселяти віру людей у те, що ще не все втрачене. Але справа навіть не у тому… Садковичі входять в об’єднану Волебаранецьку громаду, а це певні фінансові можливості. Майданчик обійшовся у майже 200 тисяч гривень – це внесок і громади, і бюджету, і народного депутата Ярослава Дубневича. Сума велика, однак це кошти, які працюватимуть на дітвору ще багато літ… Микола Фрей влучно підмітив, що розпочавши одне, зачепилися за інше – майданчик біля Народного дому, який потребує ремонту. Наступного року треба ініціювати черговий мікропроект і ремонтувати заклад культури, бо якось зле виглядає: гарний майданчик на фоні нештукатуреного, але уже перекритого Народного дому.

Треба сказати, що уже третій тиждень поспіль наш репортер приїжджає на територію цієї громади, бо там постійно щось відкривають чи освячують. Відчуття таке, що керівник громади Григорій Чухрай вміє не лише гостинно прийняти заїжджих владоможців та літописців, але разом з командою щось корисне творити для людей. Це не остання подорож туди ж – мають закінчити проект з будівництва очисних споруд у Баранівцях… А наступна неділя у нашого репортера ще вільна для чужих новосіль – запрошуйте, розділимо вашу радість з читачами «Високого Замку».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар