Юрій Гамар знайшов у Львові керівника комунального підприємства і порадив журналістам поцікавитися, звідки він взявся

SambirWZ
52

Юрій Гамар знайшов у Львові керівника комунального підприємства і порадив журналістам поцікавитися, звідки він взявся

Минулого тижня міський голова Самбора Юрій Гамар після тривалої перерви зустрівся з журналістами. У репортерів нашої газети були до міської влади лише для запитання: чому попередній керівник СКП «Об’єднане» був звільнений за статтею про недовіру, а натомість призначений львів’янин Євген Квас. Принаймні, більш актуальної теми на теренах міста не придумали. 

МИ КОЛИСЬ уже підмітили, що у Юрія Петровича рідкісний талант відповідати на конкретні запитання так, аби нічого не відповісти. Мер з приводу відставки Романа Затварського сказав, що були умови контракту, особисті домовленості між міським головою і людиною, яка працює, але погодили усі моменти, подякували один одному за спільну роботу і людина розрахувалася… Те, що людина розрахувалася, ми уже давно знаємо, але які моменти контракту чи особистих домовленостей не виконали, мер не сказав, хоча  це найцікавіше.

Щодо Євгена Кваса, який нині очолює комунальне підприємство, то мер сказав так: головне, щоб людина виконувала якісно свої обов’язки і це не важливо, звідки він – зі Самбора, чи Львова. Новий директор комунгоспу живе в у нашому місті і швидко вникає в місцеві проблеми. Це мало б потішили журналістів, але ми собі інакше міркуємо: якщо чоловік, судячи з його декларації, заможний, вирішив піти в бідний Самбір розбудовувати комунальне підприємство, то на це треба мати вагомі підстави, тим паче, знімати помешкання – справа не з дешевих. Знову ж таки, з приводу міркувань на кшталт “ми зустрілися з ним, порозумілися…” З чиєї намови зустрілися? Невже можна приїхати до Львова, здибати чоловіка і запропонувати йому ключову посаду у Самборі? Жоден інший мер з попередників не володів таким даром. А наш Юрій Петрович може… Ми попросили у міського голови, аби він більше розповів про Євгена Кваса, але мер нам порадив з таким питанням звернутися в комунальне господарство і самим цікавитися, буцімто некоректно говорити про людину за його спиною. Нам, чесно зізнатися, пан Квас не конче цікавий, бо ми обирали не його, а слугу – Юрія Гамара, і власне слуга посередництвом преси мав би пояснити громаді свій вибір, а не ставити перед фактом. Проте, мусимо визнати, що якщо у Самборі не знайшлося достойної людини очолити комунальне підприємство, то стоїть інше питання – чи то мер не вміє знайти чергових ділових осіб для своєї команди, чи ми вже справді нич не варті…

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар