Юрія Дмитришина хочуть відправити у відставку

SambirWZ
151

Юрія Дмитришина хочуть відправити у відставку

Депутат міської ради Самбора Андрій Жепко розповсюдив у мережах документ, який матиме певні наслідки для владоможців, або купу емоцій.

Він продемонстрував проект рішення, під яким підписалося 12 обранців, про те, щоб внести у порядок денний питання відставки секретаря ради Юрія Дмитришина та виведення його з членів міськвиконкому. Проект, як ви самі розумієте, – ще не відставка, але уже сигнал до того, що група обранців не проти перезавантажити владу. Депутати навіть не очікують на рішення суду, яким би визнали або не визнали корупціонерами чиновників міськвиконкому Юрія Гамара, Юрія Дмитришина та Миколу Лозинського. Слухання продовжилися минулої п’ятниці. Допитали немало обранців. Як і слід було очікувати, думки депутатів розділилися: одні твердили, що бачили, як владоможці голосували за премію собі, інші казали, що бачили, як не голосували. Чия візьме, у справі про “конфлікт інтересів”, дізнаємося найближчим часом.

Депутатська комісія, разом з тим, відхилила намір мера вивести з членів міськвиконкому Галину Кухар та Наталію Зремяк, які донедавна були у керівному складі ратуші, а потім з певних причин пішли.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар