Як Володимир Мельник депутатів Старосамбірської районної ради дивував

SambirWZ
193

Як Володимир Мельник депутатів Старосамбірської районної ради дивував

Генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник написав листа у районну раду Старосамбірщини, аби та підготувала проект договору та кошторису для забезпечення належної охорони на території проектованого НПП «Королівські Бескиди». Голова райради Тетяна Терлецька твердить, що цей лист викликав щонайменше подив у депутатів, позаяк вирішити питання охорони лісових масивів, на яких має бути Національний Парк, Львівська обласна рада рішенням від 12 березня зобов’язала саме генерального директора ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимира Мельника.

ГОЛОВА профільної постійної депутатської комісії з питань ОНПС, земельних відносин, лісового господарства та управління спільною власністю територіальних громад району  Роман Батючок зазначив, що, відповідно до статуту ДЛГП «Галсільліс», районна рада, як співзасновник, не має права втручатися у діяльність підприємства, а враховуючи ті щомісячні відрахування, що сплачує Старосамбірський «Галсільліс» обласному підприємству «Галсільліс» та дебіторську заборгованість дочірнього підприємства «Галсільліс»,  проблем із забезпеченням охорони на території проектованого НПП «Королівські Бескиди» не мало б бути.

В ході обговорення депутати районної ради вирішили надати правову допомогу ОКС ЛГП «Галсільліс», напрацювавши спільно із виконавчим апаратом районної ради  проект договору щодо забезпечення охорони та захисту лісу від самовільних рубок та надіслати його в ОКС ЛГП «Галсільліс». А ще – вкотре звернутися до Управління майном спільної власності Львівської обласної ради про проведення повторного конкурсу на посаду директора Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс».

Варто нагадати, що у липні минулого року районна рада  прийняла рішення  щодо створення Національного природного парку «Королівські Бескиди» орієнтовною площею 8997 га на території Старосамбірського району в структурі Міністерства екології та природних ресурсів України та  з моменту підтримки пропозиції щодо створення Національного природного парку Старосамбірському ДЛГП «Галсільліс» заборонити рубки на території, що планується під  НПП «Королівські Бескиди». Пізніше і Львівська обласна рада 12 березня 2019 року своїм рішенням заборонила ОКС ЛГП»Галсільліс» та його дочірним підприємствам проведення всіх видів рубок лісу на території, що планується під  «Королівські Бескиди».

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити