Як вчителі собі землю чистять

SambirWZ
103

Як вчителі собі землю чистять

ХОЧАдосвід показує інше: хто хоче, той знаходить собі справу… У дев’яностих, коли колгоспи наказали довго жити, з’явилася ідея лінивства: на землі ніхто не доробився і не доробиться.

Тому рідні чорноземи почали заростати чагарниками і лісами. Здавалося, ніхто уже їй ради не дасть, та ба, часи мають властивість мінятися і тільки тепер дійшли до розуму і землі повертають її первинне призначення… Наступна наша подорож – у Блажів. Там, за дивом вцілілими фермами, є лан – близько 15 гектарів. І якраз там працював гурт молодих хлопців – тнули деревця, аби навесні зорати і засіяти. Господарюють тут два брати Іван і Микола Чайківські. Обидва вивчилися на вчителів історії та фізкультури, але дістали охоту до землі. Вже й техніку купили. І майбутнє пов’язують з фермерством, не шукають легкого чи важкого хліба десь по заробітках, а залишаються у рідному селі…

А знаєте, якщо наші села і почнуть відроджуватися, то якраз завдяки таким людям, про яких ми вам розповіли. А головний аграрник району Микола Аннич вважає, що якраз такі молоді фермери і вчаться бачити перспективу, бо з вихованців комуністичного гарту уже не зліпиш бізнесово мислячого сільського підприємця. Може й має рацію..

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар