Як карають крадіїв лісу?

SambirWZ
50

Як карають крадіїв лісу?

Тема лісових крадіжок, схоже, вічно зберігатиме свою актуальність. Люди обурюються незаконними діяннями, а повідомлення про те, що десь там знову щось тирять і поліція відкрила кримінальне провадження, викликають захоплення. 

А знаєте, чому у нас безкарно все це відбувається? Бо кара надто м’яка… Ми не раз казали, що якби чи один, чи другий бодай на якийсь час опинилися за ґратами, то інші почесали б потилицю перед тим, як йти до лісу, озброївшись бензопилою. Минулого тижня правоохоронці прозвітували про те, що один мешканець Турківщини уже пройшов судову процедуру… 21-річний молодик тнув ялиці природно-заповідного фонду… І знаєте, що дала йому Феміда? 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік. Впродовж цього часу він зобов’язаний без погодження з органом з питань пробації не виїжджати за межі України, періодично з’являтися для реєстрації та повідомляти про зміну місця роботи чи проживання уповноважені органи…

І це, зверніть увагу, лише протягом одного року. Таке покарання ніколи не стане наукою для інших потенційних порушників. Тому шукайте і в наступних номерах спецвипуску новини про те, де і кого затримали з краденим лісом.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити