Як львів’янин до Польщі монголів возив

SambirWZ
159

Як львів’янин до Польщі монголів возив

Зважаючи на велику кількість випадків, коли стражі кордону ловлять на підступах до Польщі екзотичних іноземців, мали підозру, що все це не просто так. 

Не виключено, що подорожувальникам допомагають місцеві. Звісно ж, не забездурно. Бо якби то було не так, то люди з іншим кольором шкіри, яких легко розпізнати, бо на бойків не схожі, не пхалися б до наших країв. І як своєрідне підтвердження нашим гіпотезам – новина від прес-служби прикордонників

Під час перевірки мікроавтобуса, що слідував прикордонням, правоохоронці виявили сімох нелегальних мігрантів. Вночі поблизу «Смільниці» прикордонники зупинили для перевірки мікроавтобус марки «Додж», за кермом якого був львів’янин, 1965 р. н. Чоловік не міг толком пояснити мети перебування у прикордонній смузі. Це викликало підозру і стражі порядку запропонували водієві надати на огляд мікроавтобус. В салоні  «мандрували» сім громадян Монголії. Четверо з них мали при собі документи, що засвідчують особу, а троє, в тому числі 6-річна дівчинка, не мали жодного «папірця». Монголи у різний час легально прибули в Україну, хоча їхня мета – Євросоюз. Не можемо відмовити собі у задоволенні знову підрахувати чужі кілометри від Монголії, які обірвалися на Старосамбірщині. 

За спробу незаконного перетину державного кордону України дорослим монголам доведеться відповідати на незручні питанняу суді. На водія мікроавтобуса прикордонники склали протокол, а в поліції вивчають наміри перевізника, відкривши кримінальне провадження.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар