Як можна позбутися «Мерседеса»

SambirWZ
47

Як можна позбутися «Мерседеса»

Вранці у селі Мохнате поліцейські зупинили автомобіль, у якому 33-річний місцевий мешканець перевозив 54 нечіповані ялинки і без документів. За цим фактом слідчі Турківського відділення поліції, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, відкрили кримінальне провадження. Поліцейські вилучили і товар, і автівку.

ЩЕ ОДИН факт. У неділю вранці поліцейські у Старому Самборі зупинили мікроавтобус «Мерседес». В салоні було 46 ялинок, звісно ж, без документів. Перевізник – 48-річний мешканець Турківського району. Машину вилучили. Очевидно, чоловік собі думав, що в неділю вранці поліцейські до церкви підуть, а не на трасі стоятимуть.

Заразом правоохоронці просять шанувальників новорічних свят не купувати нечіпованих ялинок, підписуючись під чужий злочин. До речі, попередніх років у такий самий час у визначених місцях в Самборі уже були «хвойні ліси» на торговицях, а цьогоріч начебто менше. Наразі… І як тут не згадати, що ялинковий бізнес на наших теренах – один з засобів сезонного виживання.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити