Як нас «поріжуть»

SambirWZ
55

Як нас «поріжуть»

Топ-темою останнім часом стало об’єднання громад, а відтак – місцеві вибори. Законотворці внесли певні міркування , аби пришвидшити справу і добровільне об’єднання уже закінчилося. Тепер у Києві будуть нарізати географічні карти, враховуючи кількість населення, кілометраж території. Навіть в обласних очільників ніхто і нічого питати не буде.

САМБІРЩИНА, ймовірно, буде поділена на кілька частинок, утворивши Самбірську, Новокалинівську (або Дублянську) та Рудківську ОТГ. Хоча, не виключено, буде лише дві громади – Самбірська та Рудківська… Старосамбірщина має перспективу чотирьох громад – Старосамбірську, Добромильську, Стрілківську  та Хирівську. Щоправда, місцеві аналітики сумніваються у Стрілківській – цю округу можуть приєднати до Старосамбірської. Але як воно буде насправді, час покаже. Є прогнози, що об’єднання територій має закінчитися до кінця року… Один війт зі Старосамбірщини питав у нас, чи стане легше жити після об’єднання? Філософське запитання. Ті ОТГ, які були першими, отримали на розвиток купу мільйонів. Теперішні об’єднанці уже не візьмуть нічого, а тому виходить так, що коли бідний з бідний стуляться, то багатшими все одно не стануть. Хіба би…

Ну, і готуймося до виборів, панове! Шукаймо кандидатури достойних, гуртуймо команди і враховуйте, що мера Самбора, наприклад, будуть обирати і селяни. У селянських колах уже вголос говорять про те, що мусимо обирати селянина, бо містянин пильнуватиме Самбір, а не околиці ОТГ.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити