ЯКОГО ШКІЛЬНОГО ПРЕДМЕТА ВИ НАЙБІЛЬШЕ БОЯЛИСЯ?

SambirWZ
216

ЯКОГО ШКІЛЬНОГО ПРЕДМЕТА ВИ НАЙБІЛЬШЕ БОЯЛИСЯ?

1 Вересня – День Знань, день радості, для декого – смутку, бо “знову починається…” Тяжко зранку зітхнули діти, бо літні канікули чомусь мають властивість швидко закінчуватися, бо не цінуєш теплих відпочинкових днів належним чином, а коли вони минають, шкодуєш. Сказати, що від того дня в захопленні наші вчителі, теж не можемо: починається робота… Оскільки наша газета виходить у День Знань,  саме того дня, ми вирішили не минати його увагою і провести опитування серед відомих на наших теренах людей на тему:

Леся ЛЕНАРТОВИЧ, заступник голови Самбірської райдержадміністрації: “Ну, і питаннячка у вас… Найбільше не любила української мови. Сама не знаю, чому, може тому, що вчителька була надто нудною, хоча я всіх вчителів люблю і досі. Але так в житті сталося, що вчитися пішла якраз на українського філолога і педагога… Буває ж так…”

Віталій КІМАК, голова Самбірської районної ради: “Навіть не відразу можу сказати. Не любив фізики, але чому – не знаю. Хоча, коли вступав на науку у Політехніку, то складав іспит з фізики і, що ви думаєте, успішно…”

Михайло ПАВЛЮЧИК, керуючий справами Самбірської районної ради: “Страшенно не хотів вчити німецьку мову. Я тоді придумав собі відмазку: не буду вчити німецьку мову, бо німці на нас колись нападали. Вчителька  мене тоді до директора Заяця водила сварити… І бачите, як воно в житті стається – відрядили мене в Німеччину служити…”

Ігор ТРУХИМ, Старосамбірський міський голова: “Я не можу сказати, що чогось дуже боявся, але найважче мені давалася хімія… Ну, ніяк не йшло…”

Роман БАРНА, депутат Самбірської міської ради: “А чого боятися, я нічого не боявся. А ви ліпше спитайте, що я найбільше любив? Любив історію – просто цікаво. А зрештою, все залежить від вчителя. Будь-який предмет в учня асоціюється з учителем. Якщо він нормальний, то і дитина буде любити його науку…Якщо педагог ще й б’є поза вуха за те, що учень не розуміє його предмета, то гріш ціна тому вчителеві, який не вміє донести до учня свою науку”.

Андрій БОБАК, заступник голови Самбірської районної ради: “Якого предмета не любив? Української мови. Мені чомусь не відразу вдалося навчитися писати без помилок…”

Роман БАТЮЧОК, депутат Старосамбірської районної ради: “Питання звучить так: якого предмета я найбільше боявся? Не боявся ніякого. Інша справа, що були предмети, яких я не любив…”

Роман БОЙКО, заступник Чукв’янського сільського голови з гуманітарних питань: “Боявся російської мови, вчителька завжди звертала увагу на мій Березівський “акцент”, а ще, особливо у початкових класах, комплексував на  сцені…Правда, це не завадило мені обрати фах педагога, у якому інколи треба бути актором”.

Світлана КОНЧАК, пенсіонерка: “Ой, то вже так давно було… Я не любила тих предметів, які викладачі не вміли подати. В нас був фізик, який перетворював фізику у життя і це було цікаво, ми обожнювали цей предмет, а була географічка, яка сама не знала свого уроку і не вміла нічого ні розповісти, ні пояснити. Тому для мене нині географія – темний ліс”.

Андрій БОБИК, керуючий Самбірським відділенням “Ощадбанку”: “То як відповідати, про ті предмети що до дев’ятого класу, чи ті, що пізніше? Боявся хімії. Сам не знаю, чому. Ну, не вмів я хімічити…”

Андрій ЯНІВ, підприємець: “Ненавидів математики. І досі не розумію, навіщо вона мені була потрібна і не знаю, як пояснювати дітям своїм, чому математику треба вчити. Кому потрібні в житті всі ті теореми? Вивчив табличку множення та ділення – і вистачає…”.

Оксана ЮРКІВ, директор Самбірської СШ №8: “Я не боялася ніякого предмета, бо в першій школі була круглою відмінницею… Можете в Марії Іванівни перепитати…”

Марта КІМБА, домогосподарка: “Для мене мукою була історія і надміру вимоглива вчителька. Їй здавалося, що кожен мусить знати ліпше історію, ніж вона. Мені деколи доводилося буквально зазубрювати цілі абзаци. Що цікаво, вся та історія, яку я мордувала і вона мене мордувала, виявилася брехнею”.

Наталія ЮЗВЯК, директор Самбірської СШ №4: “Якщо я скажу, що боялася якогось предмета, то це буде неправда. Я більше могла недолюблювати окремих вчителів, бо у декого навіть вигляд був страшнуватий. Але у різних класах були різні нелюбимі…”

Володимир ГАНУСЯК, працівник охоронної фірми: “Мені легше сказати, яких уроків я не боявся… Та що буду брехати, не хотілося мені вчитися… Я більше боявся не вчителів, а батькового пояска і маминих криків. Але я вам скажу: нинішній рівень життя колишніх учнів залежить далеко не від того, як хто вчився.”

Микола ШИЙКО, юрист: “Боявся російської мови і літератури, бо була дуже сувора вчителька. А всього іншого – ні.”

Святослав ГОРБОВИЙ, керівник Старосамбірської філії кредитної спілки “Анісія”: “То як відповідати: якого предмета боявся, чи якої вчительки? Не любив я хімії. Може тому, що вчителька була, м’яко кажучи, цікава…”

Роман ІВАНЧУК,

 

який найбільше боявся фізкультури – то “кінь” зависокий, то канат задовгий, то “бревно” затонке, то стометрівка безкінечна.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар