Як пенсіонер припаркувався на безлюдній вулиці і чим це закінчилося

SambirWZ
65

Як пенсіонер припаркувався на безлюдній вулиці і чим це закінчилося

Пенсіонер і підприємець Роман Фатула зі Самбора більше 40 років за кермом. На правилах дорожнього руху знається чудово і за всі літа не мав жодних серйозних порушень. Можна сказати, ідеальний шофер. Але не так давно влип в історію, з якою і звернувся до редакції. Не стільки, щоб поскаржитися, скільки для того, щоб свій біль вилити…

Так ось, одного разу уже після шістнадцятої години привіз до “дорослої” поліклініки лікаря і зупинився біля будівлі телекому за два метри від пішохідного переходу. У той час цей закуток, як правило, безлюдний та й машини не часто їздять. І підійшов до нього капітан поліції, представився, як годиться, і сказав, що пан Роман порушив правила. Адже зупинятися від переходу можна лише за 10 метрів. Винуватець культурно перепросив стража порядку і визнав свою помилку, мовляв, більше так не буде чинити. Однак поліцейський був невблаганний, викликав на підмогу інший екіпаж поліції, а вже потім на пана Фатулу склали протокол, згідно з яким він мав заплатити 250 гривень штрафу. Образило те, що порушення не є аж таким критичним і для початку, якби поліціянти були не тільки для того, щоб штрафувати пенсіонера, а й для профілактики, то чоловікові вистачило б лише зауваження. Далі співрозмовник сказав, що і покараним колись можна стати, і штраф у 250 гривень не є аж надто великою сумою, хоча при пенсії у 1400 гривень – відчутно… Але чоловік, рознервувавшись, почав вчити правоохоронців, де справді біда з паркуванням машин. І назвав вулиці Торгову і Валову. Уже наступного дня навмисне озброївся кінокамерою і проїхав цими дорогами. “Кіно” показав журналістам. Зрештою, тут і показувати нічого – давно і всім відомо, що там паркуються як кому заманеться, незважаючи на відстань до пішохідних переходів. Там на тротуарах стоять машини, торгують біля тротуарів… Пан Роман після інциденту багато чого сфотографував і готовий поділитися своїм надбанням з правоохоронцями. Працівники поліції цього уперто не бачать, або не хочуть бачити. Зате уздріли пенсіонера на безлюдній вулиці Чайковського. І є на тім світі справедливість, риторично перепитав у нас оштрафований.

А уже наступного дня нам зателефонував Тарас Тершовчин – голова громадської ради при міськвиконкомі, який з самого початку був у курсі цієї теми і чув, як пан Фатула давав прес-конференцію. Порадив нам поїхати на дорогу біля колишнього університету, а це майже поруч з поліцією, і сфотографувати дивне дорожнє явище: там офіційне паркування автівок за кілька метрів від “зебри”. На це люди в погонах осліпли, – так само риторично спитався у нас Тарас Іванович.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар