Як то добре мати багатих земляків

SambirWZ
143

Як то добре мати багатих земляків

У Добромилі урочисто дали старт реконструкції прадавнього арсеналу

Кілька тижнів тому, розповідаючи про імовірну реставрацію Добромильського арсеналу, ми трішки сумнівалися, що так воно і буде. У нас багато чого обіцяють, а потім забувають. 

АЛЕ тут, виявляється, не та ситуація, бо до робіт уже взялися… Нагадаємо, це аварійна споруда арсеналу XVI століття. Профінансувати роботи зголосився меценат. У відновленій споруді відкриють краєзнавчий музей, повідомив міський голова Добромиля Юрій Петрик і додав, що меценат Андрій Пушак погодився за власні кошти відреставрувати будівлю. Сам він – добромильська родака, зараз мешкає у столиці, має свій бізнес. Згідно з проектом, реконструкція аварійної будівлі триватиме до вересня 2021 року, роботи виконуватиме ТзОВ «СБВ-Трейд». Міська рада уже збирає експонати для нового музею.

То не зовсім до цієї теми, але гріхом укотре не нагадати Самбірській міській владі таке. Ми маємо кілька об’єктів, які на наших очах перетворюються у такий же добромильський арсенал, – стару податкову у центрі міста, колишній університет, Будинок офіцерів. Треба щось з цим робити, бо наші нащадки колись будуть шукати заможних земляків і відновлювати ці споруди…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити