Якщо ви не йдете по гриби, гриби прийдуть до вас…

SambirWZ
52

Якщо ви не йдете по гриби, гриби прийдуть до вас…

Останнім часом, коли нарід навперебій вивішує у соціальних мережах результати тихого полювання, у мене з’явився жарт, мовляв, гриби тільки у Фейсбуці і родяться, бо начебто в лісах їх не так уже й багато.

Сказати по правді, колись шалено любив грибний сезон і млів від щастя знайти щось путнє. Хоча щастя мене не дуже переслідувало. Досвідчені грибарі знають місця, а я просто навмання лазив… Додалася ще одна причина того, що минаю ліс. Видно, з роками людина починає боятися гадюк, вони ввижаються їй у кожній палиці. Так і я… Здається, що мене навіть не обов’язково кусати – сам помру при вигляді змії… Але є правда на світі білому і у той час, коли я не ходжу по гриби, вони прийшли до мене. Біля офісу «Високого Замку» в Самборі є два невеличкі клаптики землі. Ми просто забули їх скосити і минулого четверга вранці сусід Олег Рудяк ошелешив новиною: «Дивися, в тебе на порозі виросли підпеньки». Очам не повірив. І для того, щоб увіковічнити незвичайну подію – народження грибів у самому центрі Самбора, сфоткав. Підпеньки, щоправда, старенькі, але цілком здорові. Дочекаємося Різдва – приходіть на мачку.

І ще один дивовижний факт. Кожного року наш офіс святкує День журналіста – це 6 червня і палких читачів, які приходять нас вітати, дуже багато. Як правило, смажимо ковбаски на мангалі і вибудовуємо овочеву гірку, чільне місце у яких займають помідори. Як так сталося, не знаємо, але, ймовірно, хтось з гостей чи то викинув, чи то виплюнув шматочок помідора в куточок клумби. Диво дивнеє, але насіння прижилося… Пагінець сумлінно доглядав працівник музею «Бойківщина», що по сусідству, Богдан Шетерляк. Маємо надію, що зелені помідори встигнуть почервоніти до холодів.

Місцеві аналітики кажуть, що в офісу «Високого Замку», якщо поруч родяться гриби і помідори, чудова аура. Не можемо не погодитися.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити