Якщо вночі на алкоголь є попит, то його все одно знайдуть

SambirWZ
200

Якщо вночі на алкоголь є попит, то його все одно знайдуть

Президент України підписав закон, який надає органам місцевого самоврядування повноваження вводити заборону на продаж алкоголю у визначений час доби. Тобто, якщо місцеві сесії встановлять такі графіки, то так тому і бути.

ЯКЩОхтось буде порушувати норму, його оштрафують на суму від 510 гривень (п’ять пляшок доброго алкоголю) до 1700 гривень. Заборона на продаж горілки, пива, столових вин і слабоалкогольних напоїв не поширюватиметься на ресторани. Окремі ради в Україні уже приймали рішення про такі заборони. Проте, що цікаво, ці заборони неодноразово вимагав скасувати Антимонопольний комітет, посилаючись на те, що вони не передбачені законом. У наших містах так само є нічні магазини, які продають спиртне. В містах – все офіційно – через чек, і реалізація, як правило, під камерами відеоспостереження. Гірша справа на дискотеках у селах – там «питейні заклади» не закриваються, доки не стихне дискотека, бо твереза дискотека – то якась насмішка…

Ми не будемо сперечатися ні з Президентом, ні з місцевими радами, які можуть приймати рішення про заборону, але глибоко переконані у тому, що тупими заборонами нічого не вдіємо. Навпаки – місце на ринку споживання порожнім не буває. Тим паче, коли на товар є попит. Якщо заборонять в офіційних нічних крамницях торгувати, то трунок відразу почнуть реалізовувати нічні таксисти, домашні точки. Хіба ми не проходили той момент, що серед ночі можна було постукати у якусь шибку на першому поверсі і вам передадуть у віконечко алкоголь розмаїтих марок, але за цінами значно вищими. Ті, які захочуть випити пізно вночі, все одно знайдуть собі розраду. Тому до цього питання треба підходити мудро.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар